Designed and built with care, filled with creative elements

Yukarı
Aysel KILIÇ

Spor Eğitim Koordinatörü - Kurucu

Takip Edin

Aysel  KILIÇ,

İzmir Atlas Spor Eğitim Merkezinde spor eğitim koordinatörü olarak görev yapmaktadır. 2012 yılında Adnan Menderes Üniversitesi, Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’nda lisansını tamamlamıştır.

İstanbul Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünden 2024 yılında mezun olmuştur.

2012-2019  yıllarında Anadolu Otizm Vakfı’nda spor eğitimcisi olarak, Otizm spektrum bozukluğu olan bireyler için bireyselleştirilmiş eğitim programı hazırlama, yürütme ve takip etme; bilimsel dayanaklı uygulamaları kullanarak motor  becerilerini kazandırma, davranış azaltma; konularında görev almıştır. 2014-2019 yılları arasında Anadolu Otizm Vakfı Nermin-Osman Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde spor birim sorumlusu olarak görev almıştır. 2019-2020 yıllarında Özel İzmir Yaka Koleji Ana okul müdürlüğü  ve Beden eğitimi öğretmenliği yapmıştır.

Aktif  mesleki hayatında çocuklara hareket eğitimi ve  farklı branşlarda (masa tenisi, yüzme, futbol, atletizm) hizmet vermiş ve halen devam etmektedir.

2016 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesinde düzenlenen uluslar arası özel eğitim kongresinde ’’ Davranışsal yöntemlerle Spor Eğitimi’’ adlı sunum yapmıştır. 2018 yılında Binyamin Birkan Akademi Tarafından açılan ABA (Uygulamalı Davranış Analizi) almıştır. 2022 yılında İstanbul’da Kemal COLAY ve Tuğçe TELCİOĞLU tarafından ICDL (DIR:101 Floortime ) sertifika programına katılmıştır. Mesleki  hayatında üniversitelerin ve özel kurumların açmış olduğu birçok sempozyumlara katılmıştır.

2019 yılından itibaren İzmir Atlas Spor Eğitim Merkezi’nde Spor eğitim koordinatörü olarak çalışmaya devam etmektedir.

Sohbet Başlat
Whatsapp Destek
Atlas Spor Akademi
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?