Designed and built with care, filled with creative elements

Yukarı

Hakkımızda

Atlas hareket eğitim merkezi 2021 yılında her çocuk spor yapsın sloganı ile   kapılarımızı çocuklara ve ebeveynlere açtık,

Geleceğe hazırlanan çocukların fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişimlerine destek olmak , çocuklara sporu sevdirip spor yapma alışkanlığı ile yetenek ve becerilerinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla kurulduk.

Kurulan merkezimiz günümüze dek birçok  öğrencimize başta özel gereksinimi (otizm, Dehb, gelişim geriliği down sendromu) olan bireylere hareket eğitimi olmak üzere bir çok spor branşında eğitim vererek onlara kazandırdığımız fiziksel becerilerin doğal sonucu olan özgüvenle, başarıya daha kolay erişmelerine, farklı yeteneklerini kendilerinin keşfetmelerine tanıklık ettik ve etmekteyiz

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra çocukların kişisel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine de katkı sağlamak için özveri ile çalışmakta, eğitmen-öğrenci ve veli işbirliği ile hedefimize ulaşmaktayız.

Başarının güven, deneyim ve iş birliği istediğini biliyoruz, bu sebeple öğrencilerimizin gelişimini deneyimli eğitmenlerimizle büyük bir özveriyle yakından takip etmekteyiz ve elde ettiğimiz bilgileri de düzenli olarak ailelerimizle paylaşmaktayız.

Atlas hareket eğitim  merkezinin her aşamasında yenilikçi bir iş ahlakıyla hareket etmeyi misyon edinmiş olmakla Topluma duyduğumuz sorumluluk gereği, eğitimlerimizde hijyene, sağlığa önem veriyor, öğrencilerimize ve ailelerimize sevgi ve saygıyı öncelik biliyoruz.

Atlas hareket eğitim  merkezi  olarak başarımızı önce çocuklarımıza sonra her gün daha iyisi için çabalayan ekibimize borçluyuz.

İzmir Atlas Hareket Eğitim Merkezi olarak biliyoruz ki, sporla büyüyen çocuklar mutludur, güçlüdür, çalışkandır ve sosyaldir!

Sohbet Başlat
Whatsapp Destek
Atlas Spor Akademi
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?